“Jeni shumë vonë”, Meri Shehu paralajmëron këtë shenjë horoskopi


Dashi
Sot java fillon me interesin qe ju te keni bisedime dhe lidhje te cilat do ju mirekuptojne dhe do ju cojne djet nje marrveshje apo lidhje ne cift

Demi
Sot do ndjeni peshen e nje ndryshimi ne lidhje me punen por qe nuk do jeni te kenaqur me kete ndryshim Ceshtjet ekonomike do ken nje perkeqesim ne diten e sotme

Binjaket
Ndoshta do keni shansin e fundit per kete vit qe te arrini te ndikoni tek jeta juaj personale me nje sjellje me te afrueshme dhe dipllomate e cila mund tju hapi rruge te re ne dashuri

Gaforrja
Nje ceshtje familjare mund tju gjej te papergatitur dhe ju duhet pak kohe te rigjeneroheni me veten dhe me ndryshimet qe do keni ne ceshtjet familjare

Luani
Dita e sotme ka nevoj qe ju te dergoni nje mesazh te ngrohte dhe dipllomatik tek dikush qe e ndjeni se jeni futur ne borxh me sjelljen tuaj apo me detyrimet tuaja

Virgjeresha
Per ju dita do veje perpara dica ceshtje ekonomike por edhe nje ceshtje personale qe keni nevoj ta stabilizoni me dipllomaci duke dashur te afroheni me kujdes tek personat qe ju interesojne

Peshorja
Hena ne shenjen tuaj do ju jap energji per ndryshime dhe rivleresime te disa shkembimeve ekonomike dhe personale Kjo do te thote qe ju sot do jepni me shume nga vetja

Akrepi
Kjo dite eshte shume specifike ne lidhje me disa ndryshime qe duhet te beni me punen pasi po ndjeni qe nuk po merrni ate qe meritoni Diku ka humbje rruges apo rrjedhje

Shigjetari
Hena ne Peshore ju sjell nje humor te mire dhe deshire per te dal dhe per te njohur njerez te rinj me gusto dhe me sjelje fine dhe te kujdesur Nje njohje e re apo argetim pritet ne jeten tuaj

Bricjapi
Do donit te ndryshonit punen apo sjelljen me eproret por jeni ne nje moment qe eshte pak vone Te shohim sa do arrini te normalizoni situatat me sjelljen tuaj dipllomatike apo me lajkat tuaja shpejt e shpejt

Ujori
Duhet te medoni seriozisht per nje rruge te re qe do ju coj drejt te ardhmes pasi edhe dy dite kohe keni per te regulluar bazen e gjerave tuaja te rendesishme

Peshqit
Sot hena ne Peshore do kerkoj pak me shume hapje ndaj te tjereve dhe shpenzime te cilat nuk i keni bere Ose fjale qe nuk i keni thene pasi duhet te riniveloni marrdheniet duke qene se fillon pas dy ditesh nje vit

.

Share:

Author: ouralb_admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *