Ja kush do të futet sonte në “Big Brother Vip”


Me datë 30 dhjetor, Prive.al njoftoi për tre hyrje të reja në Big Brother VIP.

Një prej tyre, moderatore nga Kosova, mjaft e njohur.

Hyrjet ishin planifikuar për datën 1 janar por janë spostuar për sonte, shkaku i rrjedhës shumë të ngjeshur të edicionit festiv.

Raportohet se hyrja është Egzona Rafuna, moderatore në televizionin publik në Kosovē.

Si hap të parë, ajo sot para hyrjes e ka bërë private llogarinë në Instagram, truk ky i aplikueshëm gjerësisht për shtimin e ndjekësve.

Për më shumë lajme nga vendi dhe bota, mbi aktualitetin, showbiz, sport apo kuriozitete, mos nguroni të na ndiqni në rrjetet tona sociale.

.

Share:

Author: ouralb_admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *