I pari eshte Trump…/ Rama futet në 10-tshen e kryeministrave në botë që…

  0
  3

  Rama ndodhet ne listën e 10 kryeministrave me aktive në botë për Facebook-un.

  Twiplomacy, një institucion që monitorin rrjetet sociale të liderëve dhe organizatave në të gjithë botën, e ka renditur kryeministrin shqiptar Edi Rama në dhjetëshen e kryeministrave në botë si më interaktivët në faqen e tij në Facebook.

  Sipas këtij listimi, më aktivi në rrjetin social është Presidenti amerikan Donald Trump.

  Ja lista:

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here