I ofe.ndon rende aktoret / Largohen edhe dy aktore të Portokallisë: Nuk punojmë dot me Altin Bashën!

  0
  3

  ëhet me dije se kon.flikti me të është edhe arsyeja e largimit, pasi Basha është sjellë shumë k.eq me aktoren, madje edhe duke e of.enduar. Gjithashtu nga stafi i aktorëve është larguar edhe Egla Ceno, e cila mësohet se ka dhënë dorëheqjen. Edhe për Cenon thuhet se kon.flikti me Bashën dhe mungesa e një roli ka sjellë largimin e saj.

  Kujtojmë se nuk është hera e parë që Basha është bërë problem për spektaklin e humorit, pasi shumë aktorë janë larguar prej tij. Agron Llakaj, Jul Deda, Erion Isai, Bes Kallaku dhe Delinda Disha kanë dhënë dorëheqjen pas problemeve me regjisorin.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here