I nxoren materialet intime gazetares ne internet, arrestohen 3 persona

  0
  244

  Gazetarja e njohur sportive në Itali, Diletta Leotta, ka përjetuar së fundmi disa ditë të vështira, pasi ka rënë pre e disa hakera dhe fotot e saj intime kanë përfunduar në internet.

  Bukuroshja që punon edhe si moderatore, e ka gjetur veten në rrjetet sociale, të zhveshur, pa djeninë e saj.

  Menjëherë ajo ka bërë një kallzim penal në polici. Gazetarja ka denoncuar aplikacionin, ndërsa pas hetimeve të policisë janë arrestuar 3 persona.

  Sipas mediave italiane, në pranga ka rënë një 29 vjeçar nga Bergamo, një 17 vjeçar nga Palermo dhe një 35 vjeçar nga Nuoro.

  Kujtojmë që Diletta Leotta është gazetare mjaft e komentuar në Itali, për shkak edhe të pamjes së saj mjaft tërheqëse. tifozët e duan shumë, ndërsa shpesh i thërasin dhe emrin nëpër stadiume.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here