I dhuron Lindës lule dhe e puth në buzë |

  0
  4


  Ky postim është lexuar tashmë 3 herë!

  Kryeministri Edi Rama është zhveshur nga kostumi i kreut të qeverisë dhe ka publikuar një foto përtej të zakonshmes…dhe këtë e ka bërë nga dashuria.

  23 tetori është një ditë e shënuar për çiftin Rama, ku bëjnë 10 së bashku në krahët e njëri- tjetrin.

  E për këtë Rama ka publikuar një foto teksa shfaqet duke puthur Lindën në buzë, teksa mban në krah një buqetë me lule.

  The post Rama bëhet romantik: I dhuron Lindës lule dhe e puth në buzë appeared first on Mega News.  Source link

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here