I bie koka në bordurë, humb jetën kalimtari


VLORE

Një ngjarje është regjistruar sot në Vlorë, ku një 48-vjeçar ka rënë dhe ka ndërruar jetë.

Ngjarja ndodhi rreth orës 14:30, në lagjen “24 Maji”.

Burime zyrtare bënë me dije se dyshohet se është rrëzuar mbi një bordurë dhe si pasojë ka ndërruar jetë shtetasi G. M., 48 vjeç, i cili nuk ka mbijetuar dot.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Detaje të reja pritet të publikohen së shpejti nga autoritetet.

Për më shumë lajme nga vendi dhe bota, mbi aktualitet, showbiz, sport, kuriozitete etj, mos nguroni të na ndiqni në rrjetet tona sociale. 

.

Share:

Author: ouralb_admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *