“Pas dy vitesh mund të kthehem në një femër super e bukur”, kështu është shprehur biznesmeni që fle me burrat, Elton Ilirjani.

Ai thotë se do të konkurrojë të gjitha vajzat e showizz-it shqiptar. I ftuar në “Ftesë në 5”, ai tha se do të konkurrojë të gjitha vajzat e showbizz-it shqiptar.

Elton Ilirjani tregoi se aktualisht ka bërë vetëm filler tek buzët, ndërsa e quajti luks faktin që është mashkull dhe femër njëkohësisht.

“Nuk kam bërë filler, vetëm tek buzët. E quaj luks të jem edhe mashkull, edhe femër. Nuk ka asgjë të keqe që ti kem të dyja. Sepse unë jam tërheqës në këtë mënyrë, jo më të ndërhyj me paratë dhe mundësitë që kam.“

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here