Ai është një nga emisionet që ka thýer rékord shikueshmërie që në ditët e para që u shfàq në ekran. Është fjala për “Për’Puthen”, që brenda 3 muajve ka kaluar 140 milionë klikimet në kanalin e “Yotube”.

18 djemtë dhe vajzat e para, por edhe ata që u futën në program më vonë, kanë fituar pëlqimin e publikut, të cilët fíksohen para ekranit për të parë se si njihen të rinjtë sot.

Olsa shprehet se e dinte që formati që do të sillte për herë të parë në ekranin shqiptar do të bënte kaq shumë ‘zhùrmë’, por shtòn se “nuk e dinte që do të vinte me një suksés që ka sot”. 

Autorja e emisionit “Përputhen”, ishte së fundmi e ftuar n’Kosovshow’, aty ku foli lídhur me idenë për emisionin dhe si po qëndrojnë punët momentalisht.

“PërPuthen”, aktualisht është emisioni më i ndjékur në vend dhe Olsa është tejet e kënaqur për këtë.

Ajo thotë se po ia del pavàrësisht xhélozíve që po sheh përréth dhe është e lumtur po ashtu se mendon që një çift është në hapat e parë drejt krijimit.

Ana & Atdheu, Tea & Andi, Melisa & Fatjoni, Ana & Arbri,  Mevlani & Sindi? Olsa nuk dha emra mirëpo beson se kjo po ndodh.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here