Gazetarja sportive i nuk i le vend imagjinatës, “çmend” ndjekësit me gjoksin shpërthyes dhe të pasmet…

  0
  3

  Një “selfie”… shpërthyese! Erjona Sulejmani, ish-bashkëshortja e mesfushorit të Bolonjës, Blerim Dzemaili, ka publikuar një fotografi të re në kostum.

   

  Në foton e kapur gjatë pushimeve në Ishujt Kanarie, shpalos një dekolte seksi që ka bërë të emocionohen fansat.

  Bukuroshja shqiptare njihet për format e saj bombastike, të cilat shpesh nuk nguron t’i ekspozojë në rrjetet sociale, ku tërheq vëmendjen e të gjithëve.

  Gjithashtu në profilin e Erjonës nuk mungojnë as fotot provokuese, që i lënë pak vend imagjinatës, siç ishin të fundit, ku ajo postonte foto të trupit dhe vëmendjen e tërhiqte gjoksi shpërthyes dhe të pasmet bombastike.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here