E sapo ndodhur ne zonen e Astirit, nje ngjarje e pahijshme ka ndodhur mes nje shtetasi qe pretendon se eshte me pashaporte te huaj dhe policise se shtetit. Qytetari ankohet per demin qe i ka bere policia pasqyres se makines se tij dhe qe e ka kercenuar me dhune. Qytetari filmon gjithe kohes ngjarjen dhe kercenon policet qe do i coje ne gjyq, per me shume ndiqni videot.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here