E tmerrshme/ Bjondia vje.dh çantën sy më sy djalit në argjendari (Video)

Zonja vihet re teksa hyn në argjendari e qetë dhe nga veprimet që bën, duket se e kishte piketuar më parë djalin dhe çantën e tij.

Teksa i riu ishte bashkë me partneren dhe po shikonin për të blerë bizhuteri prej floriri, gruaja bën sikur e ka mendjen tek sendet e ekspozuara në vitrinë dhe afrohet tek çanta.

Ajo zgjat dorën dhe i merr me lehtësinë më të madhe djalit, çantën që e kishte lënë mbi banakun prej xhami dhe ishte tërësisht i hutuar duke parë bizhuteritë, bashkë më vajzën që e shoqëronte.

Ata dot ë blinin unazat e fejesës në një prej argjendarive në Tiranë që ndodhen në zonën e Shallvareve, por kjo zonjë u ka prishur gjithë planin.

Share:

Author: ouralb_admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *