Nje ngjarje e ren.de ka ndodhur para pak minutash prane pallatit me shigjeta, nje femije 5-6 vjecar mesohet se ka r.ene ne lumin e lanes ne Tirane.

Sipas deshmitareve, njerezit kane vrapuar per ta nxjere, dhe fatmiresisht djali eshte kapur pak pa rene ne breg. Mamaja e femijes eshte tra.umatizuar dhe nuk pushonte te qa.rat sipas deshmitareve qe ndodhedhesin ne vend

Sipas mamase se djalit te vogel, ajo kishte dale per nje shetitje bashke me djalin e saj, dhe gjate nje momenti qe eshte shperqendruar, djali i ka ikur nga duart ne drejtim te Lanes prane pallatit me shigjeta ne Tirane, ne momentin qe nena ka be.rtitur, te shumte kane qene njerezit qe jane afruar dhe jane futur te nxjerin djalin.

Shpresojme qe prinderit te jene me te pergjegjshem thote nje kalimtar tjeter qe ishte ne momentin e aksi.dentit aty prane.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here