Ky postim është lexuar tashmë 5 herë!

Një aksident i rëndë është regjistruar vetëm pak minuta më parë në kamëz.

Një motor është përplasur nga një automjet dhe për pasojë një person ka mbetur i plagosur. Ai është shoferi i motorit, i cili sipas burimeve është identifikuar si K.Vata, në moshë të re.

Bëhet me dije se gjendja e tij është e rëndë. Ai është marrë me urgjencë me ambulancë dhe është nisur drejt spitalit. Policia ka mbërritur në vendngjarje.Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here