Re.fuzimi prej 6 muajsh e ka të.rbuar keq 27-vjeçarin në Tiranë, durimi i të cilit duket se ka sosur sot, kur i ka dalë përpara nje vajze dhe e ka gjuajtur me gr.ushte në kokë.

Ngjarja ka shkaktuar p.anik në rrugën “Demokracia“, ku dëshmitarët kanë kërkuar ndërhyrjen e Policisë.

Kjo e fundit bën me dije se mes tyre, prej 6 muajsh kishte një situatë ko.nfliktuale, pasi 27-vjeçari e përndiqte duke i krijuar an.kth e fr.ikë vajzës 7 vite më të madhe.

“Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr. 5 bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit të shpallur në kërkim A. T., 27 vjeç, pasi në rrugën “Demokracia“, ka go.ditur me gru.shte në kokë shtetasen L. B., 34 vjeç, të cilën kishte 6 muaj që e përndiqte duke i krijuar an.kth dhe fr.ikë”, njofton Policia.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here