E përjashtuan nga emisioni, reagon për herë të parë Shqipja |

  0
  3


  Ky postim është lexuar tashmë 2 herë!

  Produksioni i “PërPuthen” përjashtoi sot nga emisioni, për një afat të pacaktuar Shqipen.

  Shkak për këtë vendim u bënë deklarata e saj në puntatën e djeshme, që u cilësuan si homo*obike, ndërsa Shqipja u akúzua edhe për bull’izëm.

  Ndërkohë, pas këtij vendimi ka reaguar edhe vetë Shqipja.

  E ndërsa pritje mbase që ajo të kërkonte ndjesë, 28-vjeçarja, me një postim në Instagram, ku poston foto nga studio, shkruan:

  “Çdo gjë ka kohën e vet dhe çdo gjëje i vjen fundi”.

  The post E përjashtuan nga emisioni, reagon për herë të parë Shqipja appeared first on Mega News.  Source link

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here