Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Shqipe Hysenaj vazhdon të komentohet në media e rrjete sociale për shkak të deklaratave të saj.

Një javë më parë ajo ishte e ftuar në “Shiko Kush LUAN” dhe në sfidën e ringut që realizoi iu drejtua kjo pyetje: “Cilin do të kishe dashur të puthje, puthe tani dhe mos e godit”.

Ajo u përgjigj duke dhënë emrin e Andit.

Mbrëmjen e sotme në “Shiko kush luan” ishin të ftuar të gjithë konkurrentët e programit, mes tyre dhe Andi, i cili u pyet nga Luana nëse do e puthte Shqipen.

“Kam pak punë sot, i kthej përgjigje herë tjetër!”, tha Andi ndërsa Luana i kërkoi të thonte “Po ose Jo”.

Andi refuzoi ta puthte Shqipen duke thënë “JO”.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here