Ajo është shumë e njohur në vendin tonë me rolin e “Asllës” në serialin “Dashuri bardh e zi” dhe së shpejti do e shohim edhe në serialin “Babil”.

Birce Akalay nuk ka qenë aspak mirë nga gjendja shëndetësore.

Pak ditë më parë, 36 vjeçarja u ndje keq gjatë xhirimeve të serialit “Babil” dhe përfundoi në spi tal.

Ndërsa, sot mediat turke bëjnë të ditur se Akalay ka nisur terapinë fizike pasi vu an nga her nia dis kale.

Aktorja e ka të vështirë t’i rikthehet xhirimeve të serialit dhe mësohet se ka refu zuar çdo ofertë për punë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here