E habitën publikun, ja VIP-at vajza shqiptare që u puthën në buzë pa pikë tu.rpi para kamerave

  0
  2

  Këto janë 18 vajzat e famshme shqiptare që u puthën në buzë para kamerave e që me siguri jua kanë nxj.errë sytë vendit kur i keni parë.

  Një nga puthjet më të hershme në ekranet shqiptare ishte ajo e Adelina Ismajlit me Genta Ismajlin gjatë një performance këngësh.

  Edhe puthja mes këngëtares Shota Baraliu dhe Ina Gjoncit para kamerave ka kohë që ka ndodhur, por vazhdon të kujtohet edhe sot.

  Puthja e Era Rusit me balerinën Albana teksa performonin këngën “I kissed a girl” në “Your face sounds familiar” u komentua shumë dy vite më parë, por kjo nuk ishte e vetmja.

  Edhe Olta Gixhari me Beatrix Ramosajn i dhuruan një puthje njëra-tjetrës gjatë këtij spektakli që tërhoqi vëmendjen e të gjithëve.

  Të ftuara në “Zonë e lirë”, Kallashi dhe Xhesika Ndoj nuk përtuan t’i jepnin një puthje në buzë njëra-tjetrës kur Çani ja kërkoi dhe sigurisht nuk kishte si të mos komentohej shumë në media.

  Fjolla Morina dhe Shkenda Dubova duken se e shprehin më së miri dashurinë ndaj njëra-tjetrës me puthje në buzë. Këngëtaret janë puthur gjatë një emisioni duke i lënë teleshikuesit gojë hapur.

  Me këtë rast, kujtojmë edhe puthjet e famshme para kamerave të “Big Brother” mes ish-banoreve, Françeska me Gentën, Xheni me Armelën dhe Fjorentina me Kein.

   

  Kei dhe Fjorentina Halili

   

  Xheni Mhillaj dhe Armela Hyseni

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here