E dhimbshme/ Humb jetën 3-vjeçari në një kopësht privat… Ja detajet

Në orën 13:00, në një kopësht privat në qytetin e Fierit, ka ndërruar jetë një fëmijë 3 vjeç. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkaqeve të vdekjes së fëmijës. Nga të dhënat e para mëson se 3-vjeçari ka qenë në kopsht.Në momentin që ka mbërritur në spital, fëmija 3 vjeç nuk ka reaguar.

Ndërkohë, siç mëson gazetari Kuçi, 3-vjeçarit i janë konstatuar shenja në qafë, por nuk dihet ende se çfarë ka ndodhur dhe si qëndron e vërteta mbi ngjarjen e rëndë.


Share:

Author: ouralb_admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *