E Bukur Yll, Kush Është 23-Vjeçarja Që HUMBl Jetën Sott Në Ak Sidentinn TRAGJlK Në Vlorë-Fier; TRUPl U Gjend 300 Metra Larg Vendngjarjes


Një lajm i kobshëm ka tr onditur sot vendin tonë, pasi një 23-vjeçare ka ndërruar jetë gjatë një aksidenti tr agjik në aksin rrugor Vlorë-Fier.

Aksidenti ka ndodhur pranë vendit të quajtur Kripa, teksa një automjet ka dalë nga rruga dhe është përp lasur me murin mbrojtës, më pas ka rënë në kanal.Klikoni rekl,amen me poshte dhe lexoni lajmin e plote.

Drejtuesja e automjetit tip Hunday me targa AA163XO, Silvana Muho është pl agosur dhe është dërguar me urgjencë në spital, ndërkohë që 23-vjeçarja Anxhela Çapo ka humbur jetën në vend.

Shkak mësohet të jetë shpejtësia e mjetit jashtë normave të lejuara. Në vendngjarje kanë shkuar forca të shumta policie dhe zjarrfikëse, të cilët kanë bërë të mundur identifikimin e trupit të pajetë të 23-vjeçares.

Paraprakisht dyshohet se është marrë z varrë nga makinë tjetër kur ka ndodhur aksidenti dhe është gjendur disa metra larg vendngjarjes.Klikoni rekl,amen me poshte dhe lexoni lajmin e plote.

Share:

Author: ouralb_admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *