Roza Lati është një ndër vajzat më të famshme të showbiz-it shqiptar, e njohur për tipin e saj moskokëçarës dhe pakomplekse.

Moderatorja e njohur është gjithmonë në qendër të vemëndjes dhe kjo jo vetëm për shkak të karrierës së saj por edhe jetën personale..

Por mesa duket cdo gjë ka një limit për Rozën. Pas publikimit të një lajmi të rremë ditën e sotshme ku shkruhej: “Roza Lati tregon Live sesi ka bërë dashuri treshe me burrin”, ajo ka reaguar përmes nje postimi në instagram.

Ça dreqin shkruajnë portalet? Më bënë të martuar, më bënë lez.bike, më bënë per.verse… por mbi të gjitha më bënë qëndrën e vëmëndjes. Hajt mo, gjynah… Fali zot… s’dinë çfarë bëjnë.- ka shkruar moderatorja teksa ka treguar edhe mesazhin që i ka ardhur ku shfaqet lajmi i rremë.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here