Donaldi tregon në sy të Beatrix: Nuk bëhem pishman për asgjë/ Marrëdhënia me Borën sjell debate në Big Brother (Video)

Trekëndëshi i dashurisë Bora-Donaldi-Beatrix dhe marrëdhënia që ka lindur brenda shtëpisë së Big Brother VIP mes aktorit dhe këngëtares vijon të komentohet.

Së fundmi, kanë qenë banorët të cilët kanë diskutuar lidhur me arsyen pse Donald Veshaj i dha një puthje Bora Zemanit kur ajo hyri për të takuar shoqen e saj Semin, si dhe pse i dërgoi një dhuratë për të kujtuar 3 vjetorin e lidhjes së tyre.

Gjatë diskutimeve, nga banorët ka ndërhyrë edhe Beatrix e cila është shprehur se i ka pyetur të gjithë një për një për Donaldin dhe të gjithë kanë qenë të qartë se ai ishte “single”.

Beatrix: I kam pyetur të gjithë një nga një se si mendojnë dhe të gjithë kanë qenë të qartë se ishte single.

Donald: Ajo është personale, unë me veten time jam i qartë. I di gjërat e mia dhe nuk bëhem pishman për asgjë. Këto i di vetëm unë dhe ndoshta shumë pak njerëz jashtë dhe me veten time jam i qetë.

Iliri: Nuk kishe pse të ishe i turbulluar.

Donald: Me veten time, jo me mënyrën e bërjes së gjërave. Ndjenjat e mia për cështjet e mia personale. Unë siç i bëj gjërat, i bëj siç i dua. Për mesazhet e tjera është përgjegjësia ime. E kam thënë para 3 javësh që jam single dhe duhet videomesazhi. Nuk kam marrë videomesazh e asgjë.

Bora Zemani në krahët e Atdhe Xharavinës? Ja fotoja që po trazon rrjetin

Pak ditë më parë, Atdheu Xharavina riktheu përsëri aludimet që kanë qarkulluar më përpara, se mes tij dhe Bora Zemanit ka diçka.

bora-zemani-atdhe-xharavina-4-500×281

Ai postoi në Instastory një video teksa po darkonte me një vajzë misterioze.

Ish-konkurrenti i “Përputhen”, u shfaq duke mbajtur dorën e vajzës, së cilës i duken vetëm thonjtë, unaza dhe xhaketa ngjyrë rozë që mbante veshur.

Por ndjekësit nuk i kanë besuar rastësisë dhe kanë ngriur dyshimet se bëhet fjalë pikërisht për moderatoren Bora Zemani, e cila në puntatën e Për’Puthen, mbante veshur një xhaketë ngjyrë rozë, ndërsa thonjtë në të njëjtën ngjyrë me vajzën misterioze që po shoqëronte Atdhe Xharavinën në darkë.

Ai gjithashtu postoi një video tjetër në Instagram, ku në sfond dëgjohet kënga që Donald Veshaj i ka kushtuar Bora Zemanit, projekt që u publikua kur aktori u bë pjesë e BBV.

Nuk dihet nëse ish-konkurrenti i Për’Puthen e kishte fjalën për Bora Zemanin, kur deklaroi se “ishte lënduar nga një vajzë me emër të ftohtë, që jetonte në Shqipëri dhe që ai nuk e ndiqte në Instagram”.

Share:

Author: ouralb_admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *