Donaldi nuk përmbahet dhe zbulon si e kënaqte Bora në krevat (Video)


Beatrix Ramosaj dhe Donald Veshaj, kanë diskutuar së bashku pas spektaklit të së premtes për marrëdhëniet e tyre që kanë lënë jashtë shtëpisë. Ata kanë treguar se kanë dashuruar me të vërtetë shumë por lidhjet nuk kanë zgjatur.

Ajo që ka habitur jo pak, ishte deklarata e aktorit Donald Veshaj, i cili u shpreh se lidhja e tij me Beatrix Ramosajn mbase jashtë shtëpisë së “BBV”, nuk do të funksionojë për arsye të ndryshme dhe se asnjëherë nuk i dihet asgjëje.

Si për t’ja mbështetur këtë deklaratë, Einxhel tha se dashuritë e vërteta kanë përfunduar sipas saj gjithmonë me ndarje dhe vetëm atëherë e kupton sesa shumë e ke dashur atë person.

Gjate bisedes Donaldi foli dhe per lidhjen e tij te fundit (Boren) por pa permendur emrin, ai tha i emocionuar se sa e mire ishte ajo ne s*ks, dhe qe e çmendte fare.


followers99 eshte nje social media panel qe ju jep mundesine te gjitheve te shtoni ndjekesit tuaj me cmime te perballueshme nga te gjithe.

Share:

Author: ouralb_admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *