Donaldi ngatërron emrat, përmend Borën live në spektakël…


Historia e Donaldit dhe Borës ka marrë shumë vëmendje në Big Brother.

Edhepse mes tyre më nuk ka asgjë, publiku është gjithmonë i etur për të ditur gjithçka rreth Donaldit dhe Borës.

Edhepse ai tashmë po shijon lidhjen e dashurisë me Beatrixën, sonte i ka shpëtuar padashje nga goja emri i Borës.

Këtë gjë e kanë vënë re menjëherë fansat e Big Brother të cilët e kanë shpërndarë nëpër rrjetet sociale.

FOLLOWERS99 eshte nje social media panel qe ju jep mundesine te gjitheve te shtoni ndjekesit tuaj me cmime te perballueshme nga te gjithe.

Share:

Author: ouralb_admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *