Ky postim është lexuar tashmë 3 herë!

TIRANE

Një 21 vjeçar ka ndërruar jetë si pasojë e Covid-19. I riu nga Elbasani, Ledian Ceka, ishte i shtruar në Spitalin “Shefqet Ndroqi” në Tiranë, ndërsa kishte edhe sëmundje bashkëshoqëruese.

Konfirmohet se i riu u dërgua gjatë ditës së mërkurë në Spitalin e Sanatoriumit.

Pasi u kuruar disa ditë në shtëpi, i riu u dërgua mbrëmjen e shkuar fillimisht në spitalin e Elbasanit nga ana e familjarëve dhe më pas drejt spitalit Covid2 në kryeqytet. Mjeket e futën menjëherë në intubim por 21 vjeçari nuk mundi dot të mbijetojë.

The post Del emri, ky është 21-vjeçari që sapo humbi jetën nga koronavirusi appeared first on Mega News.Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here