Dafina Zeqiri publikon këngën e re por për kë ishte ky ‘díss’? (VIDEO) |

  0
  6


  Ky postim është lexuar tashmë 2 herë!

  Prej pak kohësh, Dafina Zeqiri kishte lajmëruar fansat e saj se po punonte me një projekt bòmbë, i cili do të ishte një “díss” për s’dimë se kë.

  “Zíli zíli” titullohet projekti që po e prísnim me padùrim dhe siç kishte thënë Dafina, do të lançohej pa datë dhe orë, për të na e bërë surprízë.

  Në fakt, kjo surprízë erdhi vetëm pak minuta më parë për të na e bërë ditën më të bukur!

  “Zíli zíli” është tashmë në Youtube dhe është një ‘díss’ i fuqíshëm të cilin ende s’e kemi màrrë vesh me kë e ka.

  “Jam e lòdhur nga ato femra që préténdojnë se janë feministe, bértasin për ndihmë. Dhe kur ju hap një derë? Ato të kthéhen kundér dhe madje edhe përpqín… është shumë për të qeshur… ato përpíqen të të bëjnë ‘díss’ ty”, ka shkruar Dafina.

  “Do të kem gjithmonë mbéshtétjen e vajzave të mia! Vajza jini vigjilente! Jo çdokush që ndihmoni është njeri i mirë! Karma ka një mënyrë shumë qesharake për të zbùluar të vërtetën… Ti e di se kush je!”, ka shkruar më herët këngëtarja, duke nënkuptuar se kujt i djégin fjalët e saj le t’i mbàjnë.  Source link

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here