Cpo ndodh keshtu? Tirane, 22 vjecari pret damaret dhe i jep fund jetes

  0
  3

  Një ngjarje e rëndë ështe regjistruar këtë të diel tek “Kodra e Priftit” në kryeqytet, ku një 22-vjeçar i ka dhënë fund jetës. I riu me inicialet A.M është gjetur i pajetë nga familjarët e tij, në katin e dytë të banesës ku jetonte. Dyshohet se në kushte të rënda psikologjike, i riu ka dëmtuar veten duke prerë damarët e duarve.

  Njoftimi i policisë

  Më datë 13.09.2020, rreth orës 08:18, tek “Kodra e Priftit” në katin e dytë të banesës së tij, është gjetur nga familjarët pa shenja jete shtetasi A.M., 22 vjeç, ku dyshohet se i ndodhur në kushte të rënda psikologjike ka dëmtuar veten duke prerë damarët e duarve, e për pasojë ka ndërruar jetë ( e konfirmuar nga ekipi mjekësor). Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here