Cpo ndodh keshtu/ k.rim i rende ne familje. Burri godet me s.epate gruan, i biri telefonon policine dhe…

Ngjarje makabre në nje familje ne fshatin Banjishnicë të Gostivarit, në Maqedoninë e Veriut.
Burri i merr jeten me sëpatë gruas se tij.

Vrasja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në dhomën e gjumit, ndërsa rastin në polici e ka denoncuar djali i viktimës.

“Në orën 06:43 shtetasi V.I. i lindur në vitin 1987 ka denoncuar se babai i tij B.I. i moshës 65 vjeçe me sëpatë në dhomën e gjumit ka mbytur gruan e tij XH.I. e lindur në vitin 1960 dhe më pas është arratisur”, thotë policia.

Policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje dhe po heton rastin, ndërsa janë vënë në kërkim të autorit.

Share:

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *