Dihet tashmë që në emisionin “star” ju drejtohen të ftuarve një pyetje “pikante”.

Kanë qenë këngëtaret Irma Libohova, Rovena Dilo, Eneda Tarifa dhe Besa Kokëdhima të cilat janë gjendur përpara pyetjes së sikletshme natën e sotme.

Gjatë emisionit u pyeten këngëtaret se cila prej tyre ishte më e mirë në shtrat, por përgjigja e Libohovës i ka bërë të gjithë të qeshnin pasi tha se asnjëra prej tyre nuk ka burrë.

Kejvina: Unë kam një pyetje për të katërta ju. Cila nga ju është më mirë në shtrat?
Irma Libohova: Unë i kushtoj shumë rëndësi shtrati dhe kam jastëkë shumë të mirë dhe dyshekun gjithashtu, që të fle rehat.

Rovena Dilo: Duhet të pyesësh krevatin për këtë…

Eneda Tarifa: Unë jam shumë e mirë në karrige. Kur rri në karrige jam shumë e bukur.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here