Çfarë i ndodhi? Arbana Osmani del me thirrjen urgjente!!!(Foto)


Edicioni i këtij Big Brotheri VIP ka sjellë shumë reagime, si asnjëherë më parë.

Moderatorja e këtij spektakli Arbana Osmani ka qenë gjithashtu kryefjalë e këtyre muajve të fundit. Mes emocioneve pozitive dhe vlerësimeve, Arbana është përballur edhe me ‘sulme’ të vogla.

Pak orë më parë, moderatorja ka bërë me dije se i kanë hapur një profil fals me emrin e saj dhe u ka bërë thirrje ndjekësve të saj ti japin report’.


FOLLOWERS99 eshte nje social media panel qe ju jep mundesine te gjitheve te shtoni ndjekesit tuaj me cmime te perballueshme nga te gjithe.

Share:

Author: ouralb_admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.