Friday, November 27, 2020

Canon XC10 4K Digital Camcorder Is Out: Versatile And For Only $2,500

Happy Sunday from Software Expand! In this week's edition of Feedback Loop, we talk about the future of Windows Phone, whether it makes sense to build media centers discuss the preferences...
video

Experiencing the new Oculus Rift VR headset

Happy Sunday from Software Expand! In this week's edition of Feedback Loop, we talk about the future of Windows Phone, whether it makes sense to build media centers discuss the preferences...

Apple sells 10 million iPhone 6 and iPhone 6 Pluses

Happy Sunday from Software Expand! In this week's edition of Feedback Loop, we talk about the future of Windows Phone, whether it makes sense to build media centers discuss the preferences...

Horoskopi ditor, 24 shtator 2020

Parashikimi i yjeve. Ky është horoskopi për ditën e enjte 24 shtator 2020 që Mega News sjell për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si...

Sputa sull’ambulanza e pesta i sanitari: “Sono africano, faccio come voglio”

Momenti di puro terrore quelli che si sono registrati qualche giorno fa a Rivergaro, un comune in provincia di Piacenza, dove un cittadino senegalese di 39 anni in evidente stato di...

APLICATIONS

Si u v.ra nga super ekspertet me i forti i...

“I paprekshmi” i Serbisë, 30-vjeçari Strahinja Stojanovic, është ek.zekutuar në një ate.ntat ma.fioz, një ditë më parë në Beograd. Mediet e huaja raportojnë se i...

d

HOT NEWS