ish-misi Xhensila Pere tërhoqi vëmendjen e të gjithëve teksa kohë më parë deklaroi se vendi më i bukur ku ka bërë s*ks është mbi deve.

Xhensila Pere: Pse do i them po rolit me pullë të kuqe në kinema – Panorama  Plus

E ftuar sot në emisionin ‘ABC e mëngjesit’ Xhensila Pere ka sqaruar deklaratën e saj të bujshme. Ajo është shprehur se kjo e gjitha ka qenë një shaka e momentit dhe nuk është e vërtetë.

“E gjitha kjo ka lindur në një nga emisionet e Tur Hyskës dhe kemi qenë në panel të ftuar për Vitin e Ri dhe u bë pyetja Ku keni bërë s*ks më lezetshëm dhe unë sapo isha kthyer nga pushimet nga Dubai dhe po shf*enonim atë fa*ntazinë dhe thashë mbi deve me dy gungat, në mes, por nuk është e vërtetë. Edhe sot e asaj dite vazhdon të lexohet”, u shpreh Xhensila.

Xhensila Pere: Unë, e dashura që bën të vuajë Genën në klip, u habita kur  më kontaktoi bashkëshortja e tij - Telegrafi

.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here