Bora Zemani lë pas të shkuarën: Tregon se kush është i dashuri i saj i ri…


Moderatorja Bora Zemani ka qenë ndër emrat më të komentuar në faqet rozë prej romancës me aktorin Donald Veshaj dhe hyrjes së tij në Big Brother VIP.

Por duket se Bora i ka mbyllur disa gjëra të së shkuarës duke i lënë tek viti që sapo lamë pas. Këtë e bën të ditur nëpërmjet një postimi në Instagram, ku shkruan se disa ditë ishin të shëmtuara, por nga ky vit që lamë pas ka mësuar shumë dhe është rritur shumë, ndërsa shtoi se humbi disa gjera dhe fitoi të tjera.

“Iku edhe një vit i gjate… Ne 365 dite disa gjera i humba, disa i fitova. Disa dite ishin te shëmtuara disa te tjera shume te bukura. Por ishte një vit nga i cili kam mësuar dhe jam rritur shume! Një tjetër vit qe me provoi se pranë vetes kam shume dashuri. Një vit qe me shpërbleu për shume sakrifica qe kam bere ne punën time.

Një vit intensiv, një vit me emocione te forta por mbi te gjitha nje vit qe me beri te vërtetoj edhe një here se te qenit mirënjohës për gjithçka ke, te bën te jetosh i lumtur! Vit te mbare për te gjithë ju! Gezuaaaar! 🥂” shkruan moderatorja, dhe tregon se dashuria e re për të është Arbnori djali i saj.


FOLLOWERS99 eshte nje social media panel qe ju jep mundesine te gjitheve te shtoni ndjekesit tuaj me cmime te perballueshme nga te gjithe.

Share:

Author: ouralb_admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *