Bora e hoqi nga Instagrami Beatrixën, por si reagoi kjo e fundit


Moderatorja shumë e dashur për publikun, Bora Zemani vendosi që për Vitin e Ri të heq nga Instagrami i saj disa persona, si për shembull, Donald Veshaj, vëllai i tij binjak Romeo, miku i tyre Elgit Doda dhe këngtëtaren Beatrix Ramosaj.

Ndërkohë, së fundmi, llogaria e Trixës që nuk dihet saktë nga kush menaxhohej ka vazhduar ta mbajë Borën “follow” por jo më.

Por prej ditës së sotme, edhe personi që menaxhon llogarinë e Beatrix e ka hequr moderatoren.

Kujtojmë se trekëndëshi Bora-Donald-Beatrix, janë kthyer tashmë në kryefjalën e mediave rozë dhe çdo veprim i tyre komentohet pafund në rrjetet sociale.

.

Share:

Author: ouralb_admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *