Banori që hyri dje në shtëpinë e BBV është ish i dashuri i këngëtares së njohur shqiptare


Shtëpisë së ‘Big Brother’ i janë bashkuar 5 banorë të rinj mbrëmjen e djeshme nga fusha të ndryshme të cilët u prezantuan me publikun e me banorët brenda nëpërmjet klipeve.

Një nga ata banorë ishte Eltion Merja të cilin publiku e njeh më së shumti nga formati ‘Dancin with the Star’ ku për vite me radhë ka qënë balerin profesionist në këtë format.

Por Merja ka qënë gjithashtu në qendër të vëmëndjes vite më parë dhe për lidhjen me këngëtaren e njohru shqiptare, Rovena Dilo.

Dashuria e tyre lindi pikërisht nga ky spektakët vallëzimi.

Çifti kanë qenë bashkë për katër vite, ndërsa në vitin 2019 i dhanë fund çdo gjëje mes tyre.

.

Share:

Author: ouralb_admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *