Astrologia zbulon: Sipas yjeve këta janë 5 finalistët e Big Brother


E ftuar sot në “Fan club” ishte Esmeralda Petrela, astrologia e cila zbuloi bazuar në shenjat e horoskopit, se cilët do jenë finalistët e “Big Brother”.

Emri i parë që përmendi është Beniada, e cila është Ujor dhe ky vit sipas Esmeraldës do të jetë shumë i mirë për Ujorët.

Astrologia zbuloi se dy shenja të tjera me fat do jenë edhe Virgjëresha e Dashi dhe rrjedhimisht Donaldi (Virgjëreshë) dhe Arjola (Virgjëreshë), Monika (Dash) dhe Iliri (Dash) do të shkojnë në finale.

Donaldi i përket shenjës së Virgjëreshës ndërsa Beatrix është Binjak.

Astrologia u shpreh se Beatrix nuk i duket një Binjak tipik, ndërsa Donaldi argumenton si një Virgjëresh.

.

Share:

Author: ouralb_admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *