Alketa Vejsiu u infektua me Corona dhe…ja rrëfimi i moderatores për ditët e vështira |

  0
  1


  Ky postim është lexuar tashmë 2 herë!

  Alketa Vejsiu ka zbuluar se e ka kaluar k.oronav.irusin.

  Në një postim në Instagram, Vejsiu thotë se dy javë më parë, ka marrë përgjigjen negative të tamponit, pas izolimit 24 ditor në shtëpi.

  Teksa thekson se është mirë, por nuk jep detaje për mënyrën se si e ka kaluar infeksionin, thotë se Covid nuk është shaka.

  “Coronen e kam kaluar, tamponi doli negativ para dy javesh! Qendrova 14 dite ne izolim ne shtepi.

  Jam baltë për yndyrë.

  Kam degjuar raste vertete te renda dhe lutem cdo dite qe Zoti te mbroje njerezit afer meje dhe te gjithe shqiptaret! Corona nuk eshte shaka.

  Kujdesuni per veten!

  Falenderoni Zotin dhe Festoni cdo dite qe keni shendet dhe jeni ne jete!”– shkruan ajo.

  elketa per koronen  Source link

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here