Albi Nako rrëfen dhimbjen e madhe: Kam humbur 8 persona në tragjedinë e Otrantos

  0
  3

  Para disa kohesh në “Dance With Me”, Albi Nako ka treguar se tragjedia e Otrantos i ka marrë 8 persona nga fisi i tij.

  Koreografi ka treguar se ka humbur 8 njerëz nga fisi i tij në tragjedinë e Otrantos dhe ka rrëfyer këtë dramë të familjes së tij teksa shpjegoi pse zgjodhi sot të vinte në skenën e “Dance With me” një kërcim nën melodinë e këngës “Jon” të Ardit Gjebreas.

  “Edhe unë provova eksodin tha ai, por anija ku unë hipa nuk u nis”, tha Nako teksa shpjegoi se kërcimi ishte dhe një homazh për jetët e humbura në tragjedinë e Otrantos.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here