Al.arm dhe pa.nik në qytet, nxënës në 3 shkolla dalin me Covid-19

  0
  3

  Pas nisjes së shkollës pritej një përkeqësim i shifrave të të prekurve me ko.ronavi.rusin por jo kaq shpejt.

  Në qytetin e Fierit ka pl.asur bo.mba. Mësohet se disa nxënës në tri shkolla të ndryshhme të qytetit kanë rezultuar të prekur nga ko.ronavi.rusi.

  Në shkollat publike “Naim Frashëri”, “Jakov Xoxa” dhe “Penellopi Pirro” ka nxënës të infektuar, të cilët janë vetëkarantinuar në banesat e tyre

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here