Vetëm pak javë më parë u zbulua lidhja e aktores shqiptare , Adriana Matoshi, me futbollistin afrikan, Keith Groeneveld.

Mirëpo, kjo lidhje nuk u prit fare mirë nga fansat, për shkak të diferencës 19-vjeçare që ajo ka me të dashurin.

Pavarësisht fjalëve të njerëzve ajo dhe Keith po shijojnë dashurinë e tyre dhe shpesh herë kemi parë postime të ndryshme si nga aktorja ashtu dhe nga futbollisti të momenteve të tyre.

Së fundmi ajo e ka suprizuar Keith me një album me foto të ndryshme të tyre. Ishte vetë futbollisti ai që ndau një video të dhuratës me fansat në Instastory, duke shkruar: “Krishtlindjet erdhën herët! Të dua zemër!”

He was 'crucified' for his relationship with the 21-year-old African, comes  the strong reaction of the actress Adriana Matoshi - Gossip

.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here