Aksident në punë, një rreze bie në kokën e një punëtori shqiptar: i shtruar në gjendje të rëndë

  0
  3


  Ky postim është lexuar tashmë 3 herë!

  Ky postim është lexuar tashmë 3 herë! Një aksident i rëndë në punë ndodhi mëngjesin e së Premtes vonë në Via Po në Padova. Një punëtor që punonte brenda punëtorisë së gjuetisë në Po u godit në kokë nga flamuri i një çikriku që do të ishte shkëputur. Aksidenti Punonjësit shëndetësorë Suem 118 ndërhynë urgjentisht në vend dhe morën përsipër punëtorin, një shqiptar 63-vjeçar banues në zonën e Colli, dhe e çuan në dhomën e urgjencës. Gjendja e tij do të ishte e rëndë. Zjarrfikësit po punojnë në vend së bashku me teknikët spisal dhe patrullat fluturuese. Artikulli i kaluarItali / Policia përdor Lamborghini për transportimin e veshjeve të pacienti në një kohë rekord  Source link

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here