Aksident ne kryeqytet,” Policia qe duam” perplas automjetin, oficerja e policise cohet me urgjence ne spital.

Një makinë pòlicie u përfshi në një áksidènt mbrëmjen e kaluar tek “21 Dhjetori” në Kryeqytet. Për pasojë u lèndua lehtë pasagjerja në automjetin e forcave blu, e cila u dërgua në spítal për të marrë trajtim mjekësor.

Aksídènti ndodhi rreth orës 23:00 në kryqëzim ku mjeti i policisë me drejtues shtetasin Xh.P., u përplás me një tjetër mjet që drejohej nga shtetasi I.B. Grupi hetimor mbërriti menjëherë në vendin e ngjarjes për të zbardhur rrethanat.

Informacion paraprak: Rreth orës 23:00 në kryqëzimin e “21 Dhjetorit” është përfshirë në áksident mjeti i pèlicisë me drejtues shtetasin Xh.P., me mjetin me drejtues shtetasin I.B. Si pasojë e përplásjes është dëmtuar lehtë pasagjerja në mjetin e pòlicisë, e cila u dërgua në spítal, jashtë rrèzikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Share:

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *