”A të ka q* Noja ty?”/ Flet Brisi pasi Rita e famshme nga Shkodra e bëri për spital e nxjerr bijën: Ajo s’më ka mbajtur me bukë unë…

  0
  6

  Pak javë më parë bëri bujë në rrjetet sociale video ku një grua r ri hte një femër tjetër.
  Rr ahu të renë për “Nojen”/ Margarita Gjoni e fiksuar me paratë, ja si publikonte tufat me euro.

  Personazhet e videos janë Margarita Gjoni e cila dhu noi të dashurën e të fejuarit, Brisilda Rrokun.
  Kjo e fundit ka dhënë një intervistë për ‘Shqipëria Live’, ku rrë.feu se është ke rcen uar që të bënte atë video.

  ‘Me Nojën kam patur raport miqësor.
  Kam pak kohë që i njoh dhe nuk është aspak e vërtetë që më kanë mbajtur me bukë për dy vite.

  Nuk kam punuar në lokalin e tyre, vetëm i kam ndihmuar kur kam patur kohë të lirë.
  Unë kam punuar në një call center dhe s’kam pasur asnjë lidhje me Margaritën.
  Raporti jonë ka qenë rastësor, kam patur jetën time.

  E pyetur nëse ka patur lidhje me Nojën, ajo e mohoi një gjë të tillë.
  ‘Nuk është aspak e vërtet se kam hyrë mes tyre, ata kanë pas probleme dhe unë nuk di shumë për to.
  Nuk kam patur shumë konfidenca me to, por di që kanë qenë të ndárë’, tha Brisilda.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here