Ishte lezeti i spektaklit, aktorja portokallise njofton largimin/ nuk po dihet cpo ndodh…

Janë ngritur shumë pikëpyetje muajt e fundit nëse do të vazhdojë apo jo spektakli Portokalli këtë sezon.

Si i mirëpresin shqiptarët të huajt? Luzja e Portokallisë tregon si e priti çiftin italian në shtëpi (VIDEO) - Portokalli

Por me transmetimin e spotit të programit, mësuam se në tetor do të nisë sezoni i ardhshëm i spektaklit të humorit në Top Channel.

Prej kohësh Xhemi Shehu ka pranuar që nuk do jetë më pjesë e këtij spektakli ku e kemi parë për shumë sezone radhazi.

Por dhe një tjetër aktore që njihet me emrin e personazhit të saj Luzja do të largohet nga ky program humori.

Luzja' konfirmon largimin nga Portokalli-a - Tirana Today

Rrëfehet Luzja e “Portokalli”-së: Kam rrogë modeste, nuk bëj jetë luksoze - Tirana Today

/RDA News

Share:

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *