22-vjecarja cudit dynjane..E dua sa me te madh, nuk do ndaloj deri sa te ja arrij.

  0
  4

  Një vajzë e re ka shpenzuar 38 mijë euro në operacione pla stike për t’u dukur në fund si një kukull “Bimbo”.

  22-vjeçarja Amber May ka treguar për mediat se ka kryer filler për fytyrën që në moshën 18-vjeçare.

  “Jam e varur nga operacionet plastike”, ka treguar May.

  Në moshën 19-vjeçare, e palumtur me numrin natyral të gj okseve, ajo vendosi që të kryente një op eracion për zmadhimin e tyre. May është një prezantuese televizive, balerinë dhe modele. Ajo ka treguar se njerëzit i thonë se duket si kukull Barbie. Madje e reja ka plane për të hyrë akoma në sallën e operacionit.

  11 mijë Paund e reja i ka harxhuar në operacionet për gjokset, 15 mijë të tjera në im plante për vithet, 8 mijë Paund për hundën dhe rreth 3 mijë Paund të tjera për procedura të ndryshme kozmetike.

  /RDA News

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here