15 vjecarja perjeton tm err ne shkoder, perdh unohet nga 19 vjecari, me detyroi te ….

Policia e Shkodrës ka arrestuar ditën e sotme një 19-vjeçar pasi ka përdh unuar një 15-vjeçare. Mësohet se në pranga ka rënë shtetasi me iniciale D.M pasi një shtetase 15 vjeçe, ka deklaruar se ky person e ka detyruar të kryejë marrëdhënie se ksuale, pa dëshirën e saj.

Njoftimi i policisë:Nga specialistët e Seksionit të Hetimit të Krimit të Komisariatit të Policisë Shkodër u bë arrestimi në flagrancë për veprat penale ”Marrëdhënie sek suale ose homos eksuale me dhu në me të mitur të moshes 14-18 vjeç” dhe “Heqja e paligjshme e lirisë” e shtetasit D. M., 19 vjeç banues në lagjen “Perlat Rexhepi”, Shkodër.Arrestimi i këtij shtetasi u bë pasi në Komisariatin e Policisë Shkodër ka bërë kallëzim një shtetase 15 vjeçe, e cila ka deklaruar se shtetasi D. M. e ka detyruar të kryejë marrëdhënie sek suale, pa dëshirën e saj.

FOLLOWERS99 eshte paneli i vetem shqiptar qe ju garanton te rri sni 10 mije ndj ekes ne rrjetet so ciale per vetem 10 euro

Share:

Author: ouralb_admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *